Esterházy-kastély
Magyar Deutsch Slovenský
Kezdőlap Kastély Programok Szolgáltatások Hírek Galéria

Karrier

PROJEKTVEZETŐ

Magyarország legszebb barokk-rokokó kastélya, a fertődi Esterházy-kastély PROJEKTVEZETŐ munkakör betöltésére állást hirdet.

FELADATOK:

-        az adott projekt teljes körű összefogása és irányítása

-        az adott projekt terjedelmének, költségvetésének menedzselése és a határidők betartatása

-        kapcsolattartás az ügyfelekkel

-        az adott projekthez kapcsolódó kockázatok azonosítása és kezelése

-        a kiadások koordinálása

-        az adott projekthez kapcsolódó adminisztráció és dokumentáció elkészítése

-        az egyes projektek tervezése, előkészítése és zárása

-        a dokumentumok precíz, visszakereshető nyilvántartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

-        elvárás a hazai és uniós pályázatok területén szerzett tapasztalat

-        minimum 3 év szakmai tapasztalat a versenyszférában

-        tárgyalóképes angol nyelvtudás

-        kiváló kommunikációs készség

-        kiváló problémafelismerő- és megoldó, valamint konfliktuskezelő készség

-        tárgyalásokon való proaktív részvétel, kiváló kommunikációs készség

-        Microsoft Office irodai alkalmazások gyakorlott felhasználó szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

-        hosszú távú munkalehetőség

-        azonnali munkakezdés

-        lehetőség a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre

-        önálló munkavégzés

-        versenyképes jövedelem

ELŐNYT JELENT, DE NEM FELTÉTEL:

-        beszerzési ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

- 9431. Fertőd, J. Haydn út 2. – Esterházy-kastély

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a titkarsag@eszterhaza.huemail címen lehet, motivációs levél kíséretében.

JOGÁSZ

Magyarország legszebb barokk-rokokó kastélya, a fertődi Esterházy-kastély JOGÁSZ munkakör betöltésére állást hirdet.

FELADATOK:

-        a Cég minden tevékenységének jogi támogatása (különösen a munkajog, polgári jog területén);

-        a Cég működésével kapcsolatos társasági és cégjogi ügyek intézése;

-        részvétel termék-, minőség-, szolgáltatás és üzletfejlesztési projektekben;

-        szerződések, beadványok, szabályzatok és egyéb jogi okiratok készítése és frissítése;

-        a Cég képviselete a bíróság, egyéb hatóság és harmadik személyek előtt;

-        a Cég gazdasági és stratégiai döntéseinek, intézkedéseinek jogi szempontból történő előkészítése és végrehajtása.

-        jogi egyetemi végzettség és jogi szakvizsga

-        a releváns jogi területek kiváló ismerete

-        feddhetetlenség, etikusság

-        eredményorientált, gyakorlatias, problémamegoldó attitűd és üzleti gondolkodásmód

-        további, átlagon felüli fejlődési potenciál

-        államigazgatásban szerzett tapasztalat

Látogatói információk

NYITVATARTÁS
2017. október 1.
– 2018. március 31.
Kedd-Vasárnap 9.00-17.00 óra között
(pénztár zárás: 15.55 óra)